Kdo jsme, jaké máme cíle

Jsme Asociace silničních a odtahových služeb, z.s. Naši členové jsou přímými poskytovateli služeb a jejich obchodní partneři. Jsou majiteli a provozovateli techniky, se kterou provádějí odtahové služby, silniční asistence, vyprošťování a další služby pro motoristy v nouzi. Nejsme žádní zprostředkovatelé (asistenční služby), jsme ti, se kterými přicházíte do styku při Vašich potížích na cestách. Jsme ti, kteří Vám pomáhají.

Cíle Asociace SOS

Předmětem činnosti Asociace je vzájemná spolupráce a výměna zkušeností mezi podnikateli s cílem zvyšování kvality poskytovaných služeb v oblasti technické a organizační pomoci motoristické veřejnosti.

Asociace dobrovolně sdružuje fyzické a právnické osoby, které jsou přímými poskytovateli asistenčních a odtahových služeb.

Asociace hájí a prosazuje zájmy svých členů vůči třetím osobám, zejména vůči orgánům státní moci a správy, správcům komunikací a dalším osobám a organizacím.

Asociace se spolupodílí na vytvoření centrálního logistického systému řízení s cílem dosažení úspor v oblasti poskytovaných služeb.

Asociace zabezpečuje provoz webového portálu s diskusním fórem na internetových stránkách Asociace.

Asociace spolupracuje s jinými Asociacemi v tuzemsku i zahraničí za účelem dosažení společných cílů, za účelem výměny informací a zkušeností (v takovém případě může uzavřít i smlouvu o součinnosti).

Asociace dbá na dodržování pravidel hospodářské soutěže a pravidel slušnosti mezi podnikateli, pomáhá při odstraňování rozporů mezi členy.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..